POZIOME WOZY PASZOWE

Wozy poziome do mieszania i rozdawania paszy MARTIN są dostępne w dwóch seriach: Ermes z dolnym ślimakiem łopatkowym oraz Perseo z dwoma przeciwbieżnymi ślimakami. Obie serie są dostępne w wersji bez frezu „MX” oraz w wersji z frezem załadunkowym „VX”. Seria Ermes, wyposażona w dolny ślimak łopatkowy, nadaje się przede wszystkim do przetwarzania mokrych produktów, takich jak: kiszonka z trawy, kiszonka z kukurydzy itp.

Seria Perseo jest wyposażona w dwa przeciwbieżne ślimaki rozdrabniające umieszczone równolegle, z nachyleniem zbliżającym materiał do środka zbiornika mieszającego, który zapewnia czyste i szybkie cięcie włókien. Przeciwbieżne ślimaki wyposażone w noże ze stali wolframowej zapewniają wysoką jakość rozdrabniania przy ich minimalnym zużyciu. Nowy zbiornik mieszający jest bardziej wytrzymały i zaprojektowany do jednorodnego mieszania wszystkich produktów w bardzo krótkim czasie. Skrzynia przekładniowa z przekładniami w kąpieli olejowej, własnej produkcji, sprawia, że ten wóz paszowy jest najbardziej wytrzymały i wydajny na rynku. Perseo VX jest wyposażony w frez o szerokości 1700 mm, który umożliwia szybkie ładowanie wszystkich produktów. W serii VX sensory ważące są umieszczane bezpośrednio na podwoziu, co umożliwia idealne ważenie załadowanych produktów, nawet gdy maszyna jest całkowicie opuszczona na ziemię.

Wóz poziomy ERMEX MX i VX wyposażony jest w dwa ślimaki: jeden centralny oraz drugi górny, krótki pozwala na dokładniejsze rozrabianie masy. Dostępny w dwóch wersjach: MX – bez freza załadunkowego VX – z innowacyjnymi, wysokowydajnymi nożami i z frezem, dzięki którym cięcie produktów odbywa się bez naruszenia ich stuktury System cięcia z centralnym, dolnym ślimakiem wyposażonym w wysokiej jakości noże i ślimak górny pozwalający na równomierne cięcie i mieszanie. System ważenia DIIGI DEVICE z trzema sensorami wagowymi pozwala na niezwykle dokładne ważenie. 

ZALETY: 

- Jednorodne i miękkie mieszanie 
- Szybkie i siatkowe cięcie 
- Bardzo solidne maszyny 
- Dostępne w wersji MX bez freza oraz w wersji VX z frezem. 

Wóz paszowy PERSEO MX i VX - wersja balotowa z dwoma dolnymi ślimakami mieszającymi. Wykonany zgodnie z normami UE. Wyposażenie standardowe obejmuje wyładunek za pomocą standardowego bocznego wysypu, elektroniczny system ważenia, stopa podporowa, wałek odbioru mocy WOM. W opcji można wybrać dodatkowe drzwi wysypowe i przenośnik łańcuchowy 650 - 1200 mm z motorem hydraulicznym. 

ZAPRASZAMY DO GALERII

KLIKNIJ TU!
Search